The 15th Anniversary | polished gold | 17724-010-GWP
Ready to ship in 1-3 days.
Size Guide
  • 17724-010-GWP
EASY RETURN SIMPLE AND CONVENIENT RETURN
EXCLUDING MYSTERY BAGS
WORLDWIDE WARRANTY WATCHES: 3 YEARS | JEWELLERY: 2 YEARS | HIGH QUALITY MATERIAL
Product information "The 15th Anniversary | polished gold | 17724-010-GWP"
Collection: The 15th Anniversary
Product type: watch
Gender: female
Glass type: flat sapphire crystal
Movement type: quartz
Case color: polished gold
Case material: stainless steel
Case length: 25 mm
Case height: 2 mm
Case width: 24 mm
Case type: round
Strap color: silver
Strap material: milanese
Strap length: 220 mm
Strap width: 10 mm