The 15th Anniversary | poleret guld | 17724-010-GWP
Sendes fra lager om 1-3 dage.
Størrelsesguide
  • 17724-010-GWP
NEM RETURNERING BEKVEM OG ENKEL RETURNERING
(EKSKL. MYSTERY BAGS)
VERDENSOMSPÆNDENDE GARANTI URE: 3 ÅR | SMYKKER: 2 ÅR | MATERIALE AF HØJ KVALITET
Fejr 15 år med BERING med dette eksklusive jubilæumssæt, inspireret af den klare skønhed i... mere
Produktinformationer "The 15th Anniversary | poleret guld | 17724-010-GWP"
Kollektionen: The 15th Anniversary
Produkttype: Ur
Køn: kvinde
Glas: Flad safir glas
Urværk: Kvarts
Urkasse farve: poleret guld
Ur kasse Materiale: Rustfrit Stål
Urkasselængde: 25 mm
Urkasse højde: 2 mm
Urkasse bredde: 24 mm
Kasseform: omkring
Armbåndfarve: sølv
Armbåndmateriale: Milanaise
remlængde: 220 mm
Armbånd bredt: 10 mm
Spænde: Klaplås
Link materiale: Krystalglas
Urskive farve: sølv
Urskive materiale: Diamant
Vandtæthed: 3 ATM
Videreførende links til "The 15th Anniversary | poleret guld | 17724-010-GWP"
Størrelsesguide mehr
FIND DEN PERFEKTE STØRRELSE TIL DIG
Hvordan vil urkassen se ud på mit håndled?
Artikelnummeret angiver størrelsen af urkassen. De sidste to cifre inden bindestregen angiver diameteren i millimeter (xxx31-xxx). Urkassen på model 14531-307 er for eksempel 31 mm bred.