The 15th Anniversary | goud gepolijst | 17724-010-GWP
Klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Maatgids
  • 17724-010-GWP
GEMAKKELIJKE RETOUR EENVOUDIGE EN GEMAKKELIJKE RETOUR
(WILLEKEURIGE DOZEN...
WERELDWIJDE GARANTIE HORLOGES: 3 JAAR | SIERADEN: 2 JAAR | HOOGWAARDIG MATERIAAL
Productinformatie "The 15th Anniversary | goud gepolijst | 17724-010-GWP"
Collectie: The 15th Anniversary
Type product: horloge
Geslacht: vrouwelijk
Materiaal horlogeglas: saffierglas plat
Uurwerk: kwarts
Kleur horlogekast: goud gepolijst
Materiaal horlogekast: roestvrij staal
Lengte zaak: 25 mm
Hoogte horlogekast: 2 mm
Breedte horlogekast: 24 mm
Kastvorm: rond
Kleur horlogeband: zilver
Materiaal horlogeband: milanees
Lengte band: 220 mm
Breedte horlogeband: 10 mm